MERKEZ 0232 452 56 56MOBİL 0506 322 72 97

Hoşgeldiniz. Bugün

KLİMA SERVİSİ ÇÖZÜMLERİ İÇİN

KLİMA SERVİSİ VE FİYATLARI İÇİN BİZE ULAŞIN.

ÜCRETSİZ KLİMA KEŞİF

Ana Sayfa » Hizmetlerimiz » ÜCRETSİZ KLİMA KEŞİF

klima keşif

Güven Teknik Klima Sistemleri olarak müşteri memnuniyeti bizim için herşeyden önemlidir. Klima sistemleri, vrv klima sistemi, Vrf Klima Sistemi v.b birçok iklimlendirme sistemleri montajından hemen önce ücretsiz keşif ekibimiz tarafından incelenir ve ihtiyacınız olan klima size bildirilir. Klima Keşfi yapılırken odanın büyüklüğü, pencere sayısı, hangi cepheye baktığı, ısı yalıtımı, yaşayan kişi sayısı gibi bir çok değişik faktör göz önünde bulundurulur.

Klima keşfi sırasında klasik yöntemlerin dışında profesyonel şekilde birçok durum göz önüne alınarak klimanın montaj edilebileceği en uygun alan belirlenir. Belirlenen alanın diğer odalara olan açısı, hava akışının kolaylığı gibi ve birçok durum göz önüne alınır. Klima keşif hizmetimizden tamamen ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Binalar ve iklimlendirme otomasyon sistemleri gerektiren şirket, Avm, Otel gibi alanlar için vrv ve vrf keşif çözümleri de sunmaktayız. Klima sistemleri ihtiyacınız yerinde belirlenerek projelendirilir ve ihtiyaç duyulan klima sistemleri paylaşılır. Fiyat teklifi almak, Fizibilite etüdü çalışması ve vrf klima sistemleri hizmetlerimizden faydalanmak için bize ulaşın.

Vrf Klima çözümleri için Türkiye’nin her noktasına servis, montaj ve bakım hizmetimiz vardır. Split ve bireysel klima montajı ve çözümleri için İzmir’in her noktasına Servis, Montaj, De-montaj ve servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Klimanızı ilk gün ki gibi yıllar boyunca kullanmak, ihtiyacınıza uygun ve düşük enerji sarfiyatlı klimalar tercih etmek istiyorsanız bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

İzmir Klima Servisi info@guvenklima.com     İzmir Klima Telefon Numarası Bize Ulaşın: (0232) 388 90 91

15 Nisan 2015

Güven Klima Sistemleri > Hizmetlerimiz > ÜCRETSİZ KLİMA KEŞİF