MERKEZ 0232 452 56 56MOBİL 0506 322 72 97

Hoşgeldiniz. Bugün

KLİMA SERVİSİ ÇÖZÜMLERİ İÇİN

KLİMA SERVİSİ VE FİYATLARI İÇİN BİZE ULAŞIN.

Samsung Klima Servisi

Ana Sayfa » Klima Servisi » Samsung Klima Servisi

izmir samsung klima servisi

Birbirinden bağımsız birçok farklı sektörde faaliyet gösteren Samsung klimaların montajı ve tamiri tecrübe isteyen bir iştir. Sizde ürününüzün güvenilir bir şekilde tamir, bakım, montaj gibi servis hizmetlerinin kaliteli bir şekilde yapılmasını istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. 2008 yılından beri hizmet alan bütün müşterilerine 7 gün 24 saat boyuca ve 12 saat içerisinde çözüm garantisi ile klima sektöründe 1 adım önde hizmet vererek, kalitemizi hizmet yeterlilik belgesi ile de kanıtlamaktayız. Güven Klima siz değerli müşterilerimize İzmir’in her noktasında bulunan mobil servis aracı ile “Samsung klima servisi” hizmeti vermektedir. Bitirdiğimiz 500’den fazla şantiyelerimiz, satış, montaj ve servisini yaptığımız 100.000 aşkın klimanın ve 25’i aşkın çalışanımızın verdiği haklı gururu yaşıyoruz.

Güven Klima endüstriyel klima çözümlerinde Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet göstererek, Türkiye’nin önde gelen firmalarına iklimlendirme, steril oda, fancoil, ısı pompası, havalandırma ve Vrf Klima Sistemleri çözümleri üretmiştir.   Ayrıca İzmir içi klima servisi ekibi ile bireysel müşterilerine süre ve mesafe sorunu olmadan her noktaya hızlı klima çözümleri sunmaktadır. Samsung Beko Split Klima, Samsung Multi Sistem Klima, Samsung Vrf Klima Teknik servisi konusunda uzman Güven klima ile Samsung klima montajı, Samsung Klima Bakımı ve Samsung klima servisi hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. İzmir Samsung Klima sistemleri konusunda işin uzmanı olduğumuzu referanslar sayfamızdan da kontrol edebilirsiniz. Samsung klima arıza, bakım, onarım ve montajı konusunda uzman kadromuz ile sürekli olarak hizmetinizdeyiz.

İzmir Samsung Klima Servisi hizmet bölgelerimiz ve Klima Servisi Fiyatları için linke tıklayarak Samsung klima servis fiyatlarına göz atabilirsiniz. Samsung servisi olarak yaptığımız servis ve bakımlar sayesinde cihazınızı 6 ay boyunca ilk gün ki gibi performanslı ve temiz ortamlar oluşturmasını sağlayacaktır. Periyodik olarak yapılan klima bakımı sayesinde klimanızın hava kanalları küf, kir, pas ve alerji oluşturan yabancı maddelerden arındırılarak ilk gün ki gibi temiz ve sağlıklı çalışmasını sağlayacaktır. Ayrıca klima bakımı yapılan klimalar, klima bakımı yapılmayan klimalara oranla %30 daha az enerji harcayarak yüksek enerji kullanımını minimuma indirir. Yabancı maddeler klimanızın hava kanallarını tıkayarak, hava sirkülasyonunun sağlanmasını engeller. Tıkalı olan kanallardan dolayı klimanızın kompresörü normalden 2 kat daha fazla çalışarak klimanın ömrünü azaltır ve bozulması için ortam oluşturur. Düşük enerji sarfiyatı için lütfen klimanızı zamanında ve konusunda uzman servislere yaptırarak oluşabilecek problemlere ve giderlere önlem alın!

Piyasa da bir çok klima servisi bulunmaktadır ve bunlar 20 – 30 tl gibi komik rakamlara servis ve bakım hizmeti sunduklarını iddia etmektedirler. Bu tür servislerden kesinlikle uzak durmalısınız. Bu tarz klima servisleri 30 tl gibi bir fiyat ile servis hizmeti sunan kişiler, klima da herhangi bir problem olmasa dahi problem varmış gibi sizden ek olarak gaz basımı, tamir ve benzeri servis ücretleri talep ederek insanları dolandırmaktadırlar.

İzmir Samsung klima markasının özel klima servisi olarak hizmet vermekteyiz ve süresi hala devam eden garantili ürünlerinizi garanti kapsamından yararlanarak Samsung yetkili servisi güvencesi ile yaptırınız. Garanti dışı kalan ürünleriniz veya fahiş fiyat söyleyen yetkili servislere alternatif olarak Güven Klima servis hizmetini tercih edebilirsiniz. Bünyesinde farklı markalarda eğitim alıp, uzmanlaşmış servis uzmanlarını bulunduran Güven Klima ile sizde istediğiniz konforu kaliteli ve güvenle yaşayın.

İzmir’de Samsung Servisi olarak hizmet sunduğumuz bölgeler

Hatay Samsung Klima Servisi
Yeşilyurt Samsung Klima Servisi
Basmane Samsung Klima Servisi
Üçyol Samsung Klima Servisi
Balçova Samsung Klima Servisi
Bayraklı Samsung Klima Servisi
Çiğli Samsung Klima Servisi
Gaziemir Samsung Klima Servisi
Güzelbahçe Samsung Klima Servisi
Karabağlar Samsung Klima Servisi
Menderes Samsung Klima Servisi
Menemen Samsung Klima Servisi
Narlıdere Samsung Klima Servisi
Urla Samsung Klima Servisi
Kemalpaşa Samsung Klima Servisi
Eşrefpaşa Samsung Klima Servisi
Karataş Samsung Klima Servisi
Mithatpaşa Samsung Klima Servisi
Gediz Samsung Klima Servisi
Göztepe Samsung Klima Servisi
Güzelyalı Samsung Klima Servisi
Işıkkent Samsung Klima Servisi
Çamdibi Samsung Klima Servisi
Karşıyaka Samsung Klima Servisi
Bornova Samsung Klima Servisi
Konak Samsung Klima Servisi
Altındağ Samsung Klima Servisi
Özkanlar Samsung Klima Servisi
Pınarbaşı Samsung Klima Servisi
Buca Samsung Klima Servisi
Şirinyer Samsung Klima Servisi

26 Haziran 2016

Güven Klima Sistemleri > Klima Servisi > Samsung Klima Servisi