MERKEZ 0232 452 56 56MOBİL 0506 322 72 97

Hoşgeldiniz. Bugün

KLİMA SERVİSİ ÇÖZÜMLERİ İÇİN

KLİMA SERVİSİ VE FİYATLARI İÇİN BİZE ULAŞIN.

Panasonic Klima Servisi

Ana Sayfa » Klima Servisi » Panasonic Klima Servisi

izmir panasonic klima servisi

Japon klima üreticisi Panasonic klimaların montajı ve tamiri tecrübe isteyen bir iştir. Sizde ürününüzün güvenilir bir şekilde tamir, bakım, montaj gibi servis hizmetlerinin kaliteli bir şekilde yapılmasını istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. 2008 yılından beri hizmet alan bütün müşterilerine 7 gün 24 saat boyuca ve 12 saat içerisinde çözüm garantisi ile klima sektöründe 1 adım önde hizmet vererek, kalitemizi hizmet yeterlilik belgesi ile de kanıtlamaktayız. Güven Klima siz değerli müşterilerimize İzmir’in her noktasında bulunan mobil servis aracı ile “Panasonic klima servisi” hizmeti vermektedir. Bitirdiğimiz 500’den fazla şantiyelerimiz, satış, montaj ve servisini yaptığımız 100.000 aşkın klimanın ve 25’i aşkın çalışanımızın verdiği haklı gururu yaşıyoruz.

Güven Klima endüstriyel klima çözümlerinde Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet göstererek, Türkiye’nin önde gelen firmalarına iklimlendirme, steril oda, fancoil, ısı pompası, havalandırma ve Vrf Klima Sistemleri çözümleri üretmiştir.   Ayrıca İzmir içi klima servisi ekibi ile bireysel müşterilerine süre ve mesafe sorunu olmadan her noktaya hızlı klima çözümleri sunmaktadır. Panasonic Beko Split Klima, Panasonic Multi Sistem Klima, Panasonic Vrf Klima Teknik servisi konusunda uzman Güven klima ile Panasonic klima montajı, Panasonic Klima Bakımı ve Panasonic klima servisi hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. İzmir Panasonic Klima sistemleri konusunda işin uzmanı olduğumuzu referanslar sayfamızdan da kontrol edebilirsiniz. Panasonic klima arıza, bakım, onarım ve montajı konusunda uzman kadromuz ile sürekli olarak hizmetinizdeyiz.

İzmir Panasonic Klima Servisi hizmet bölgelerimiz ve Klima Servisi Fiyatları için linke tıklayarak Panasonic klima servis fiyatlarına göz atabilirsiniz. Panasonic servisi olarak yaptığımız servis ve bakımlar sayesinde cihazınızı 6 ay boyunca ilk gün ki gibi performanslı ve temiz ortamlar oluşturmasını sağlayacaktır. Periyodik olarak yapılan klima bakımı sayesinde klimanızın hava kanalları küf, kir, pas ve alerji oluşturan yabancı maddelerden arındırılarak ilk gün ki gibi temiz ve sağlıklı çalışmasını sağlayacaktır. Ayrıca klima bakımı yapılan klimalar, klima bakımı yapılmayan klimalara oranla %30 daha az enerji harcayarak yüksek enerji kullanımını minimuma indirir. Yabancı maddeler klimanızın hava kanallarını tıkayarak, hava sirkülasyonunun sağlanmasını engeller. Tıkalı olan kanallardan dolayı klimanızın kompresörü normalden 2 kat daha fazla çalışarak klimanın ömrünü azaltır ve bozulması için ortam oluşturur. Düşük enerji sarfiyatı için lütfen klimanızı zamanında ve konusunda uzman servislere yaptırarak oluşabilecek problemlere ve giderlere önlem alın!

Piyasa da bir çok klima servisi bulunmaktadır ve bunlar 20 – 30 tl gibi komik rakamlara servis ve bakım hizmeti sunduklarını iddia etmektedirler. Bu tür servislerden kesinlikle uzak durmalısınız. Bu tarz klima servisleri 30 tl gibi bir fiyat ile servis hizmeti sunan kişiler, klima da herhangi bir problem olmasa dahi problem varmış gibi sizden ek olarak gaz basımı, tamir ve benzeri servis ücretleri talep ederek insanları dolandırmaktadırlar.

İzmir Panasonic klima markasının özel klima servisi olarak hizmet vermekteyiz ve süresi hala devam eden garantili ürünlerinizi garanti kapsamından yararlanarak Panasonic yetkili servisi güvencesi ile yaptırınız. Garanti dışı kalan ürünleriniz veya fahiş fiyat söyleyen yetkili servislere alternatif olarak Güven Klima servis hizmetini tercih edebilirsiniz. Bünyesinde farklı markalarda eğitim alıp, uzmanlaşmış servis uzmanlarını bulunduran Güven Klima ile sizde istediğiniz konforu kaliteli ve güvenle yaşayın.

İzmir’de Panasonic Servisi olarak hizmet sunduğumuz bölgeler

Hatay Panasonic Klima Servisi
Yeşilyurt Panasonic Klima Servisi
Basmane Panasonic Klima Servisi
Üçyol Panasonic Klima Servisi
Balçova Panasonic Klima Servisi
Bayraklı Panasonic Klima Servisi
Çiğli Panasonic Klima Servisi
Gaziemir Panasonic Klima Servisi
Güzelbahçe Panasonic Klima Servisi
Karabağlar Panasonic Klima Servisi
Menderes Panasonic Klima Servisi
Menemen Panasonic Klima Servisi
Narlıdere Panasonic Klima Servisi
Urla Panasonic Klima Servisi
Kemalpaşa Panasonic Klima Servisi
Eşrefpaşa Panasonic Klima Servisi
Karataş Panasonic Klima Servisi
Mithatpaşa Panasonic Klima Servisi
Gediz Panasonic Klima Servisi
Göztepe Panasonic Klima Servisi
Güzelyalı Panasonic Klima Servisi
Işıkkent Panasonic Klima Servisi
Çamdibi Panasonic Klima Servisi
Karşıyaka Panasonic Klima Servisi
Bornova Panasonic Klima Servisi
Konak Panasonic Klima Servisi
Altındağ Panasonic Klima Servisi
Özkanlar Panasonic Klima Servisi
Pınarbaşı Panasonic Klima Servisi
Buca Panasonic Klima Servisi
Şirinyer Panasonic Klima Servisi

24 Haziran 2016

Güven Klima Sistemleri > Klima Servisi > Panasonic Klima Servisi