MERKEZ 0232 452 56 56MOBİL 0506 322 72 97

Hoşgeldiniz. Bugün

KLİMA SERVİSİ ÇÖZÜMLERİ İÇİN

KLİMA SERVİSİ VE FİYATLARI İÇİN BİZE ULAŞIN.

Midea Klima Servisi

Ana Sayfa » Klima Servisi » Midea Klima Servisi

Midea Klima Servis hizmeti sunan Gökhan Klima; 7 gün 24 saat boyuca ve 12 saat içerisinde çözüm garantisi ile klima sektöründe 1 adım önde hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize İzmir’in her noktasına mobil servis aracı ile “Midea klima servisi” hizmeti vermektedir. Faaliyete geçen 500’den fazla şantiyelerimiz ve 20 den fazla servis çalışanımız ile süre ve mesafe sorunu olmadan İzmir’e klima çözümleri sunuyoruz. Midea Split Klima, Midea Multi Sistem Klima, Midea Vrf Klima Teknik servisi konusunda uzman Gökhan klima ile Midea klima montajı, Midea Klima Bakımı ve Midea klima servisi hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. İzmir Midea Klima sistemleri Midea klima bakımı, servisi ve Midea klima montajı konusunda uzman personelimiz ile 7 gün 24 saat servis hizmeti vermekteyiz.

İzmir Midea Klima Servisi hizmet bölgelerimiz ve Klima Servisi Fiyatları için linke tıklayarak Midea klima servis fiyatlarına göz atabilirsiniz. Midea servisi olarak yaptığımız her türlü işlem, servis ve bakımlar sayesinde cihazınızı n ömrü uzayarak 6 ay boyunca ilk gün ki gibi performanslı ve temiz ortamlar oluşturmasını sağlayacaktır. Periyodik olarak yapılan klima bakımı sayesinde klimanızın hava kanalları küf, kir, pas ve alerji oluşturan yabancı maddelerden arındırılarak ilk gün ki gibi temiz ve sağlıklı çalışmasını sağlayacaktır. Ayrıca klima bakımı yapılan klimalar, klima bakımı yapılmayan klimalara oranla %30 daha az enerji harcayarak yüksek enerji kullanımını minimuma indirir. Yabancı maddeler klimanızın hava kanallarını tıkayarak, hava sirkülasyonunun sağlanmasını engeller. Tıkalı olan kanallardan dolayı klimanızın kompresörü normalden 2 kat daha fazla çalışarak klimanın ömrünü azaltır ve bozulması için ortam oluşturur. Düşük enerji sarfiyatı için lütfen klimanızı zamanında ve konusunda uzman servislere yaptırarak oluşabilecek problemlere ve giderlere önlem alın!

Piyasa da bir çok klima servisi bulunmaktadır ve bunlar 20 – 30 tl gibi komik rakamlara servis ve bakım hizmeti sunduklarını iddia etmektedirler. Bu tür servislerden kesinlikle uzak durmalısınız. Bu tarz klima servisleri 30 tl gibi bir fiyat ile servis hizmeti sunan kişiler, klima da herhangi bir problem olmasa dahi problem varmış gibi sizden ek olarak gaz basımı, tamir ve benzeri servis ücretleri talep ederek insanları dolandırmaktadırlar.

İzmir Midea klima markasının özel klima servisi olarak hizmet vermekteyiz ve süresi hala devam eden garantili ürünlerinizi garanti kapsamından yararlanarak Midea yetkili servisi güvencesi ile yaptırınız. Garanti dışı kalan ürünleriniz veya fahiş fiyat söyleyen yetkili servislere alternatif olarak Gökhan Klima servis hizmetini tercih edebilirsiniz. Bünyesinde farklı markalarda eğitim alıp, uzmanlaşmış servis uzmanlarını bulunduran Gökhan Klima ile sizde istediğiniz konforu kaliteli ve güvenle yaşayın.

İzmir’de Midea Servisi olarak hizmet sunduğumuz bölgeler

Karşıyaka Midea Klima Servisi
Bornova Midea Klima Servisi
Konak Midea Klima Servisi
Altındağ Midea Klima Servisi
Özkanlar Midea Klima Servisi
Pınarbaşı Midea Klima Servisi
Buca Midea Klima Servisi
Şirinyer Midea Klima Servisi
Hatay Midea Klima Servisi
Yeşilyurt Midea Klima Servisi
Basmane Midea Klima Servisi
Eşrefpaşa Midea Klima Servisi
Karataş Midea Klima Servisi
Mithatpaşa Midea Klima Servisi
Gediz Midea Klima Servisi
Göztepe Midea Klima Servisi
Güzelyalı Midea Klima Servisi
Işıkkent Midea Klima Servisi
Çamdibi Midea Klima Servisi
Üçyol Midea Klima Servisi
Balçova Midea Klima Servisi
Bayraklı Midea Klima Servisi
Çiğli Midea Klima Servisi
Gaziemir Midea Klima Servisi
Güzelbahçe Midea Klima Servisi
Karabağlar Midea Klima Servisi
Menderes Midea Klima Servisi
Menemen Midea Klima Servisi
Narlıdere Midea Klima Servisi
Urla Midea Klima Servisi
Kemalpaşa Midea Klima Servisi

09 Haziran 2016

Güven Klima Sistemleri > Klima Servisi > Midea Klima Servisi