MERKEZ 0232 452 56 56MOBİL 0506 322 72 97

Hoşgeldiniz. Bugün

KLİMA SERVİSİ ÇÖZÜMLERİ İÇİN

KLİMA SERVİSİ VE FİYATLARI İÇİN BİZE ULAŞIN.

Lg Klima Servisi

Ana Sayfa » Klima Servisi » Lg Klima Servisi

izmir lg klima servisi

2008 yılından beri müşterilerimize 7 gün 24 saat boyuca ve 12 saat içerisinde çözüm garantisi ile klima sektöründe 1 adım önde hizmet vermekteyiz. Güven Klima siz değerli müşterilerimize İzmir’in her noktasına mobil servis aracı ile “Lg klima servisi” hizmeti vermektedir. Bitirdiğimiz 500’den fazla şantiyelerimiz ve 25’i aşkın çalışanımız ile süre ve mesafe sorunu olmadan İzmir’e klima çözümleri sunuyoruz. Lg Beko Split Klima, Lg Multi Sistem Klima, Lg Vrf Klima Teknik servisi konusunda uzman Güven klima ile Lg klima montajı, Lg Klima Bakımı ve Lg klima servisi hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. İzmir Lg Beko Klima sistemleri konusunda işin uzmanı olduğumuzu referanslar sayfamızdan da kontrol edebilirsiniz. Lg klima arıza, bakım, onarım ve montajı konusunda uzman kadromuz ile sürekli olarak hizmetinizdeyiz.

Lg Klima Servisi İzmir hizmet bölgelerimiz ve Klima Servisi Fiyatları için linke tıklayarak Lg klima servis fiyatlarına göz atabilirsiniz. Lg servisi olarak yaptığımız servis ve bakımlar sayesinde cihazınızı 6 ay boyunca ilk gün ki gibi performanslı ve temiz ortamlar oluşturmasını sağlayacaktır. Periyodik olarak yapılan klima bakımı sayesinde klimanızın hava kanalları küf, kir, pas ve alerji oluşturan yabancı maddelerden arındırılarak ilk gün ki gibi temiz ve sağlıklı çalışmasını sağlayacaktır. Ayrıca klima bakımı yapılan klimalar, klima bakımı yapılmayan klimalara oranla %30 daha az enerji harcayarak yüksek enerji kullanımını minimuma indirir. Yabancı maddeler klimanızın hava kanallarını tıkayarak, hava sirkülasyonunun sağlanmasını engeller. Tıkalı olan kanallardan dolayı klimanızın kompresörü normalden 2 kat daha fazla çalışarak klimanın ömrünü azaltır ve bozulması için ortam oluşturur. Düşük enerji sarfiyatı için lütfen klimanızı zamanında ve konusunda uzman servislere yaptırarak oluşabilecek problemlere ve giderlere önlem alın!

Piyasa da bir çok klima servisi bulunmaktadır ve bunlar 20 – 30 tl gibi komik rakamlara servis ve bakım hizmeti sunduklarını iddia etmektedirler. Bu tür servislerden kesinlikle uzak durmalısınız. Bu tarz klima servisleri 30 tl gibi bir fiyat ile servis hizmeti sunan kişiler, klima da herhangi bir problem olmasa dahi problem varmış gibi sizden ek olarak gaz basımı, tamir ve benzeri servis ücretleri talep ederek insanları dolandırmaktadırlar.

İzmir Lg klima markasının özel klima servisi olarak hizmet vermekteyiz ve süresi hala devam eden garantili ürünlerinizi garanti kapsamından yararlanarak Lg yetkili servisi güvencesi ile yaptırınız. Garanti dışı kalan ürünleriniz veya fahiş fiyat söyleyen yetkili servislere alternatif olarak Güven Klima servis hizmetini tercih edebilirsiniz. Bünyesinde farklı markalarda eğitim alıp, uzmanlaşmış servis uzmanlarını bulunduran Gökhan Klima ile sizde istediğiniz konforu kaliteli ve güvenle yaşayın.

İzmir’de Lg Servisi olarak hizmet sunduğumuz bölgeler

Karşıyaka Lg Klima Servisi
Bornova Lg Klima Servisi
Konak Lg Klima Servisi
Altındağ Lg Klima Servisi
Özkanlar Lg Klima Servisi
Pınarbaşı Lg Klima Servisi
Buca Lg Klima Servisi
Şirinyer Lg Klima Servisi
Hatay Lg Klima Servisi
Yeşilyurt Lg Klima Servisi
Basmane Lg Klima Servisi
Eşrefpaşa Lg Klima Servisi
Karataş Lg Klima Servisi
Mithatpaşa Lg Klima Servisi
Gediz Lg Klima Servisi
Göztepe Lg Klima Servisi
Güzelyalı Lg Klima Servisi
Işıkkent Lg Klima Servisi
Çamdibi Lg Klima Servisi
Üçyol Lg Klima Servisi
Balçova Lg Klima Servisi
Bayraklı Lg Klima Servisi
Çiğli Lg Klima Servisi
Gaziemir Lg Klima Servisi
Güzelbahçe Lg Klima Servisi
Karabağlar Lg Klima Servisi
Menderes Lg Klima Servisi
Menemen Lg Klima Servisi
Narlıdere Lg Klima Servisi
Urla Lg Klima Servisi
Kemalpaşa Lg Klima Servisi

07 Haziran 2016

Güven Klima Sistemleri > Klima Servisi > Lg Klima Servisi