MERKEZ 0232 452 56 56MOBİL 0506 322 72 97

Hoşgeldiniz. Bugün

KLİMA SERVİSİ ÇÖZÜMLERİ İÇİN

KLİMA SERVİSİ VE FİYATLARI İÇİN BİZE ULAŞIN.

Hizmetlerimiz

Ana Sayfa » Hizmetlerimiz » Hizmetlerimiz

klima hizmetlerimiz

Güven Teknik Klima Sistemleri; İklimlendirme hedefi doğrultusunda her türlü Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Devreye alma, Periyodik Bakım, Arıza, Yedek parça temini gibi iklimlendirme sistemleri konusunda uzman çözümler üretir.

Fujitsu Klima ve Fujitherma Klima yetkili servisi olarak merkezi soğutma sistemleri, Vrf Klima Sistemleri, Vrv Klima Sistemleri, Klima santralleri, Bina içi havalandırma sistemleri, nem cihazları, otomatik iklimlendirme kontrol sistemleri gibi bir çok iklimlendirme hizmetini sunar.

Güven Teknik Klima Sistemleri; İklimlendirme hedefi doğrultusunda Konut, Ticari, Endüstriyel yapılarda iç mekan konforlarına kalıcı ve etkin çözümler sağlamak amacı ile 2008 yılında kurulmuştur. Fujitsu, Fujitherma ve daha birçok markanın yetkili servisi olarak hizmet vermektedir. Ayrıca , Daikin, Toshiba, Fujitsu, LG, Midea gibi klima markalarının da özel servisi ve satışı olarak hizmet vermekteyiz. Kurulduğu tarihten itibaren kısa zaman zarfı içerisinde birçok büyük ve başarılı iklimlendirme projelerine imza atmıştır. Bölge itibari ile yoğun iklimlendirme ihtiyaçlarını karşılamakta ve bu taleplere profesyonel çözümler üretmektedir.

15 Nisan 2015

Güven Klima Sistemleri > Hizmetlerimiz > Hizmetlerimiz