MERKEZ 0232 452 56 56MOBİL 0506 322 72 97

Hoşgeldiniz. Bugün

KLİMA SERVİSİ ÇÖZÜMLERİ İÇİN

KLİMA SERVİSİ VE FİYATLARI İÇİN BİZE ULAŞIN.

Hakkımızda

Ana Sayfa » Hakkımızda » Hakkımızda

Gökhan Klima; 2008 yılında İzmir Narlıdere ilçesinde faaliyet göstermeye başlamıştır. Tüm Türkiye de İklimlendirme çözümleri sunarak profesyonel klima sistemleri servis, bakım, projelendirme hizmeti sunmuştur. +400 den fazla kurumsal vrv ve vrf klima sistemleri projelendirerek, teslim etmiştir. Vrv klima, vrf klima konusunda uzman +20 personel ile fabrika, otel vb. birçok büyük tesisler için süreç, maliyet hesaplanması göz önünde bulundurularak kısa süreler içerisinde proje teslimatı sağlanmıştır.

Hizmet ve müşteri politikası gereği Gökhan Klima, dürüstlük, kalite, uygun fiyat, çevre ve doğaya saygıyı benimseyerek faaliyetlerine devam etmektedir. Bünyesinde bulundurduğu şirketler topluluğunda bir çok markanın klima yetkili servisi olan Güven Klima Web sitesi aracılığı ile Klima satış, Klima fiyatları ve klima modelleri arasında kıyaslama yaparak istediğiniz klima modellerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Güven Teknik Klima Sistemleri; İklimlendirme hedefi doğrultusunda Konut, Ticari, Endüstriyel yapılarda iç mekan konforlarına kalıcı ve etkin çözümler sağlamak amacı ile 2008 yılında kurulmuştur. Gökhan klima Baymak Klima yetkili satış ve servisi olarak hizmet vermektedir. Fujitsu, Gree, Fujitherma, Toshiba, Midea, Baymak, Hitachi, Panasonic ve daha birçok markanın özel servisi ve satıcısı olarak hizmet vermektedir. Ayrıca Daikin, York, Samsung, Mitsubishi, Arçelik, LG, Vestel gibi klima markalarının da özel servisi ve satışı olarak hizmet sunmaktadır. Kurulduğu tarihten itibaren kısa zaman zarfı içerisinde birçok büyük ve başarılı iklimlendirme projelerine imza atmıştır. Bölge itibari ile yoğun iklimlendirme ihtiyaçlarını karşılamakta ve bu taleplere profesyonel çözümler üretmektedir.

Güven Teknik Klima Sistemleri Olarak Benimsediği Temel ilkeler; dürüstlük, kalite, uygun fiyat, çevre ve doğaya saygı’dır. İş çözüm ortağınız olarak; kalite ve hizmet standartlarından taviz vermeden minimum maliyet ve maksimum performans prosedürlerini benimseyerek çalışmaktadır. Gerekli eğitimleri almış, tecrübeli ve profesyonel bir ekibe sahip olmakla birlikte uygulamış olduğu müşteri politikası sayesinde müşteri memnuniyetini garanti etmektedir.

Güven Klima Sistemleri; Proje Geliştirme, Montaj, Bakım, Arıza gibi klima, Vrv, Vrf ile ilgili tüm sorunları giderebilecek tecrübeli ekip ile çalışmaktadır ve hizmet kalitesini TSE tarafından verilen “Hizmet Yeterlilik Belgesi” ile de kanıtlamaktadır.

15 Nisan 2015

Güven Klima Sistemleri > Hakkımızda > Hakkımızda