MERKEZ 0232 452 56 56MOBİL 0506 322 72 97

Hoşgeldiniz. Bugün

KLİMA SERVİSİ ÇÖZÜMLERİ İÇİN

KLİMA SERVİSİ VE FİYATLARI İÇİN BİZE ULAŞIN.

Gree Lomo 24000 Btu İnverter Klima

Ana Sayfa » ÜRÜNLER » Gree Klima » Gree Lomo 24000 Btu İnverter Klima

Gree Lomo 24000 Btu İnverter Klima Fiyatı 4990 ₺ yerine SADECE 4699 ₺

Aynı gün ücretsiz kargo ve montaj.

Gree klima 200’den fazla ülke ve bölgeye yayılan iş hacmine sahiptir. Gree dünyanın en büyük klima üreticisi olup dünyada satılan 3 klimadan biri Gree tarafından üretilmektedir. Mayıs 2015 yılında Gree; ev aletleri sektörü bölümünde Forbes Global 2000’de 1. sırada ve dünyanın en büyük 500 halka açık şirketleri bölümünde 385. sırada yer almıştır.

Gree 52 araştırma merkezi , 570’in üzerinde test laboratuarı, 8000’i geçen AR-GE mühendisi ve yıllık cirosunun % 5’ini oluşturan AR-GE bütçesi ile kendi teknolojisini geliştirip , dünyaya sunar. 5000 buluş (icat) patenti dahil 5.600’den fazla teknoloji patentinin altında Gree imzası bulunmaktadır. Gree klima tasarımını ve üretimini yaparken hiçbir aşamada kaliteden ödün vermez. Altı Sigma (*) uygulayan Gree, kalite güvencesini sağlamak amacı ile klima ana komponentlerini, PCB’leri, serpantinleri, metal ve plastik parçaları, kompresörleri %100 kendi üretir.

gree-lomo-inverter-klimalar

 

Gree Lomo “I Feel” Hassas Sıcaklık Kontrolü
“I Feel” düğmesine basıldığında kumanda üzerindeki sensör ortam sıcaklığını hisseder ve iç üniteye sinyal gönderir. Böylece klima hava üfleme debisini ve sıcaklığını en üst düzeyde konfor sağlayacak şekilde düzenler.
gree-lomo-ifell

 

Gree Lomo 24000 Btu İnverter Klima Akıllı Defrost Özelliği
Defrost, ısıtma konumunda dış ünitede oluşan ve ısı transferini engelleyen buzun eritilmesi işlemidir. Defrost kontrolü klima verimliliğini doğrudan etkiler. Klasik defrost zaman ayarına göre çalışır. Akıllı defrost özelliği, sadece ihtiyaç olduğunda devreye girerek defrost süresini kısaltır, ısıtma konforunu arttırır ve enerji tüketimini azaltır. Defrost yeterince hassas yönetemeyen klimaların verimliliği yüksek gözükse bile konfor seviyeleri düşük, enerji tüketimleri yüksektir.

gree-klima-akillidefrost

 

Gree Lomo 24000 Btu İnverter Klima Aktif Karbon Filtre
gree-klima-karbonfiltre

Aktif karbon filtrenin gaz moleküllerini yakalama ve tutma özelliği mevcuttur. Filtrenin yüzeyi milyonlarca ufak gözenekten oluşmaktadır. Bu gözenekler sayesinde bir çok koku yayan ve zehirli gazlar yakalanır. Gözenek yapısının zenginliği sayesinde havadaki kir, toz parçacıklarını fiziksel olarak tutarken havadaki kötü kokuları da kimyasal olarak parçalayarak yok eder.
Aktif karbon filtreler kullanıldığı ortam havası kirliliğine ve kullanım sıklığına bağlı olarak değiştirilmelidir.

Gree Lomo 24000 Btu İnverter Klima“Turbo” Soğutma ve Isıtma
gree-klima-sogutmaisitma

Kumanda üzerinden “Turbo“ düğmesine basıldığında istenilen iç ortam konfor şartlarına daha kısa sürede ulaşılır.

Gree Lomo 24000 Btu İnverter Klima Akıllı Fan “X-FAN”
gree-klima-xfan

İç ünite fanı cihaz kapatıldıktan sonra bir süre daha çalışarak serpantin yüzeyinin kurumasını sağlar. Böylece iç ünitede oluşabilecek küf, bakteri ve mikroplar engellenirken, kötü kokuların önüne geçilmiş olur.

Gree Yüksek Verimli Sessiz Dış Ünite Fanı
gree-klima-dis-unite-fan

Özel tasarım eksenel fan, üretildiği yüksek kaliteli malzeme nedeniyle uzun ömürlü ve sessizdir.

Multi Fonksiyonel Filtre

gree-lomo-filtreler

İç ortam hava kalitesini en üst seviyeye ulaştırmak için üç ayrı filtre bulunmaktadır.
Vitamin C + Kitin + Koku Giderici Filtre
Vitamin C Fitresi:
C vitamini suda eriyen bir vitamin çeşididir. Birçok hayvan ve bitki türü ihtiyaçları olan C vitaminini kendileri üretebilir, ancak insan vücudu C vitaminini üretemez. C vitamini, insan vücudunun en çok ihtiyaç duyduğu vitaminlerden olduğu için bol miktarda tüketilmelidir. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Soğuk algınlığı gibi hastalıklarda vücudun direncini artırır. Yara ve yanıkları iyileştirir.
Filtrenin özel yapısı sayesinde hava, filtreden geçerken C vitamini yavaş yavaş havaya bırakılır.
Filtre ayrıca havayı nemlendirme etkisini sahiptir.
İç ortamda bulunan bitkilerin ömürlerine de olumlu olarak etkide bulunur.
Kitin Filtre:
Kitin polisakkarid olan selüloza ve protein olan keratine benzetilebilecek bir biyolojik maddedir. Bunun yanında kitin insanlarda yaraların iyileşmesinde olumlu etkisi olan özelliklere sahiptir. Bakteri ve mantarlara karsı bakterisit ve fungisit etki göstermektedir.
Kitin ve kitozan, iç ortam havasındaki bakterilerin ve mantarların kötü oluşumunu yok etmektedir.
Koku Giderici Filtre:
Formaldehit, mobilyalardan, yeni boyanmış odalardan ve bazı tekstil ürünlerinden yayılan, kansere sebep olabilen zararlı bir gazdır. Koku Giderici Filtre, yayılan bu gazın %90’dan fazlasını yakalar. Gözenek yapısının zenginliği sayesinde havadaki kir, toz parçacıklarını fiziksel olarak tutarken havadaki kötü kokuları da kimyasal olarak parçalayarak yok eder.

Gree Lomo 24000 Btu İnverter Klima Arıza Teşhis Özelliği
gree-ariza-teshis

Normal olmayan bir çalışma tespit edildiğinde sistem kullanıcıyı uyarır, gereken onarım ve yedek parça hakkında yetkili servisi bilgilendirir.

Gree Klima Düşük Sıcaklıklarda Çalışma Özelliği
gree-dusuk-sicaklik

-15°C’de Soğutma ve Isıtma
Dış hava sıcaklığının -15 ̊C’ye kadar ulaştığı zorlu iklim şartlarında hem soğutma hem de ısıtma yapabilme özelliğine sahiptir.
Özel fan teknolojisi ve tasarımı sayesinde, dört mevsim soğutma ihtiyacı olan yerlerde yüksek verimlilikle kullanılabilir.
Soğuk Hava Üfleme Koruması
Klima ısıtmaya başlarken içeriye soğuk hava üflememesi için iç ünite serpantin sıcaklığı hassas şekilde kontrol edilebilir.

Gree Klima Yanmaz Elektrik Kutusu
gree-elektironik-kart

Yüksek hassasiyet ve güvenlik gerektiren elektronik kart ve elektrik bağlantı terminalleri, yalıtılmış metal kutu içerisine yerleştirilmiştir. Bu sayede yangın güvenliği sağlandığı gibi dışarıdan müdehale ve darbe engellenir.

Uyku Modu
gree-uyku-modu

Uyku modunda iç ortam sıcaklığı otomatik olarak soğutmada yükseltir, ısıtmada düşürülür. Böylece uyuyan kişinin bir süre sonra üşümesi ya da terlemesi engellenmiş olarak daha konforlu bir uyku süreci elde edilir.

04 Aralık 2016

Güven Klima Sistemleri > ÜRÜNLER > Gree Klima > Gree Lomo 24000 Btu İnverter Klima